Oznaka: Davor Mattichio

  • 29. studeni 2009. – 10. prosinac 2011.

    Predsjednik/ca UHA-eHrvoje Hrabak 1. dopredsjednik UHA-e Ante Kuzmanić (29. studeni 2009. – 30. studeni 2011. ) Roman Šilje (29. studeni 2009. – 30. studeni 2011. ) 2. dopredsjednik UHA-e Vanja Ilić (29. studeni 2009. – 30. studeni 2011. ) Član predsjedništva Tea Horvat (23. travanj 2009. – 24. travanj 2011. ) Renata Čobrinić (29. studeni […]