14. prosinac 2013. – 14. prosinac 2015.

Predsjednik/ca UHA-eSanja Cvjetko Jerković 2. dopredsjednik UHA-e Boris Fiolić (14. prosinac 2013. – 30. travanj 2015. ) Dražen Pejković (13. lipanj 2015. – 14. prosinac 2015. ) 1. dopredsjednik UHA-e Zrinka Paladino (14. prosinac 2013. – 24. siječanj 2014. ) Karin Šerman (13. lipanj 2015. – 14. prosinac 2015. )