Poziv na 43. izbornu sjednicu Skupštine UHA

43. izborna sjednica Skupštine Udruženja hrvatskih arhitekata održat će se u subotu, 9. listopada 2021. u 11:00 sati, u ‘Areni Zagreb’, Ulica Vice Vukova, Zagreb. Sjednica se ne održava u sjedištu UHA-e zbog osiguravanja potrebnih epidemioloških mjera.

14. prosinac 2013. – 14. prosinac 2015.

Predsjednik/ca UHA-eSanja Cvjetko Jerković 2. dopredsjednik UHA-e Boris Fiolić (14. prosinac 2013. – 30. travanj 2015. ) Dražen Pejković (13. lipanj 2015. – 14. prosinac 2015. ) 1. dopredsjednik UHA-e Zrinka Paladino (14. prosinac 2013. – 24. siječanj 2014. ) Karin Šerman (13. lipanj 2015. – 14. prosinac 2015. )

29. studeni 2009. – 10. prosinac 2011.

Predsjednik/ca UHA-eHrvoje Hrabak 1. dopredsjednik UHA-e Ante Kuzmanić (29. studeni 2009. – 30. studeni 2011. ) Roman Šilje (29. studeni 2009. – 30. studeni 2011. ) 2. dopredsjednik UHA-e Vanja Ilić (29. studeni 2009. – 30. studeni 2011. ) Član predsjedništva Tea Horvat (23. travanj 2009. – 24. travanj 2011. ) Renata Čobrinić (29. studeni… Continue reading 29. studeni 2009. – 10. prosinac 2011.

01. prosinac 2007. – 29. studeni 2009.

Predsjednik/ca UHA-eGoran Rako Član predsjedništva Tea Horvat (23. travanj 2009. – 24. travanj 2011. ) Damir Blažević (23. travanj 2009. – 24. travanj 2011. ) Stanko Čosić (23. travanj 2009. – 25. travanj 2011. ) Damir Blažević (23. travanj 2009. – 26. travanj 2011. ) Damir Ljutić (23. travanj 2009. – 27. travanj 2011. )… Continue reading 01. prosinac 2007. – 29. studeni 2009.

20. rujan 2003. – 01. prosinac 2007.

Predsjednik/ca UHA-eSaša Randić 1. dopredsjednik UHA-e Helena Njirić (20. rujan 2003. – 15. listopad 2005. ) Miljenko Bernfest (15. listopad 2005. – 28. srpanj 2007. ) 2. dopredsjednik UHA-e Goran Rako Član predsjedništva Nenad Kondža Silvije Novak Miljenko Bernfest Hrvoje Hrabak Krunoslav Ivanišin Marko Milas Dinka Pavelić Dražen Pejković Borot Petanjek Krunoslav Šmit Ivo vojnović… Continue reading 20. rujan 2003. – 01. prosinac 2007.

1999. – 20. rujan 2003.

Predsjednik/ca UHA-eNenad Fabijanić 1. dopredsjednik UHA-e Saša Randić Član predsjedništva Jasna Nosso Mira Tadej Crnković Boris Duplančić Dario Gabrić Mirjana Goršić Jadranka Grgan Makovec Zlatko Hanžek Berislav Iskra Jurica Jelavić Nenad Kondža Tomislav Krajina Vesna Mikić Hrvoje Njirić Miroslav Pavlinić Nikola Polak Edvin Šmit Idis Turato Matko Vetma Marija Čačić Voditelj stručnog savjeta Dražen Juračić… Continue reading 1999. – 20. rujan 2003.

svibanj 1995. – 1999.

Predsjednik/ca UHA-eVelimir Neidhardt 1. dopredsjednik UHA-e Tomislav Premerl 2. dopredsjednik UHA-e Boris Morsan Član predsjedništva Darovan Tušek Saša Randić Miroslav Škugor Stijepo Butijer Dragomir Sutlar Nenad Fabijanić Milan Mitevski Marija Čačić Robert Plejić Veljko Olujić Berislav Iskra Sud časti Grozdan Knežević Predsjednik odbora kontrole Zvonimir Kufrin Odbor kontrole Mladen Ožić Tomislav Lasić

svibanj 1993. – svibanj 1995.

Predsjednik/ca UHA-eHildegard Auf Franić Član predsjedništva Marija Čačić Vesna Mikić Veljko Olujić Branka Petrović Robert Plejić Milan Mitevski Miće Gamulin V. Vinski Saša Randić Nenad Fabijanić Vinko Penezić Krešimir Rogina Sanja Filep Nenad Kondža Zlatko Hanžek Voditelj savjeta nakladništva Slavko Dakić Savjet nakladništva Slavko Dakić Aleksandar Laslo Vladimir Bedenko Miće Gamulin Ivan Oštrić Vladimir Mattioni… Continue reading svibanj 1993. – svibanj 1995.

siječanj 1989. – svibanj 1993.

Predsjednik/ca UHA-eDuško Dropulić Član predsjedništva Branko Silađin Hildegard Auf Franić Igor Pedišić Tomislav Lasić Edi Bassanese Darovan Tušek Milan Mitevski Marijan Hržić Tomislav Odak Voditelj savjeta nakladništva Marijan Hržić Voditelj stručnog savjeta Tomislav Odak Stručni savjet Pavle Marušić Brankica Petrović Berislav Iskra Vjekoslav Ivanišević Marija Čačić Vladimir Bedenko Borislav Doklestić Tomislav Petrinjak Benedetto Tardozzi Dubravka… Continue reading siječanj 1989. – svibanj 1993.

lipanj 1985. – siječanj 1989.

Predsjednik/ca UHA-eGrozdan Knežević Član predsjedništva Marija Čačić Miloš Čanković Srećko Lovrinčić Pavle Marušić Vladimir Margitić Vladimir Škandul Ante Vulin Branko Žnidarec Ante Marinović Uzelac Ivo Madunić Klement Miculinić (23. travanj 1982. – 01. lipanj 1985. ) Fedor Wenzler (23. travanj 1982. – 01. lipanj 1985. ) Ante Vulin (23. travanj 1982. – 01. lipanj 1985.… Continue reading lipanj 1985. – siječanj 1989.

23. travanj 1982. – 01. lipanj 1985.

Predsjednik/ca UHA-eNinoslav Kučan Član predsjedništva Marija Čačić (lipanj 1985. – siječanj 1989. ) Miloš Čanković (lipanj 1985. – siječanj 1989. ) Srećko Lovrinčić (lipanj 1985. – siječanj 1989. ) Pavle Marušić (lipanj 1985. – siječanj 1989. ) Vladimir Margitić (lipanj 1985. – siječanj 1989. ) Vladimir Škandul (lipanj 1985. – siječanj 1989. ) Ante Vulin… Continue reading 23. travanj 1982. – 01. lipanj 1985.

1972. – 1976.

Predsjednik/ca UHA-eNeven Kovačević Član umjetničkog odbora Edo Šmidihen Branko Žnidarec Grozdan Knežević Ninoslav Kučan Boris Magaš Lujo Schwerer Lovro Perković Frano Gotovac Milan Kušan Fedor Kritovac Zoran Dukić Savjet nakladništva Slavko Dakić Igor Emili Matija Salaj Drago Matošić Srdja Šeferov Ada Feliče Božo Lazar Boris Bego Vladimir Ober Antoaneta Pasinović 1. dopredsjednik UHA-e Vladimir Jaman… Continue reading 1972. – 1976.