Tijela UHA-e
29. studeni 2009. – 10. prosinac 2011.
datum/vrijeme
10.12.2011.

Predsjednik/ca UHA-eHrvoje Hrabak
1. dopredsjednik UHA-e
Ante Kuzmanić (29. studeni 2009. – 30. studeni 2011. )
Roman Šilje (29. studeni 2009. – 30. studeni 2011. )
2. dopredsjednik UHA-e
Vanja Ilić (29. studeni 2009. – 30. studeni 2011. )

Član predsjedništva
Tea Horvat (23. travanj 2009. – 24. travanj 2011. )
Renata Čobrinić (29. studeni 2009. – 30. studeni 2011. )
Marija Profaca (29. studeni 2009. – 30. studeni 2011. )
Željka Jurković (29. studeni 2009. – 30. studeni 2011. )
Danijela Lovoković (29. studeni 2009. – 30. studeni 2011. )
Reno Vrbanec (29. studeni 2009. – 30. studeni 2011. )
Igor Rožić (29. studeni 2009. – 30. studeni 2011. )
Davor Mattichio (29. studeni 2009. – 30. studeni 2011. )
Jurica Jelavić (29. studeni 2009. – 30. studeni 2011. )
Danira Matošić Matičević (29. studeni 2009. – 30. studeni 2011. )
Marin Tudor (29. studeni 2009. – 30. studeni 2011. )
Marija Kojaković (29. studeni 2009. – 30. studeni 2011. )
Darinka Brakus (29. studeni 2009. – 30. studeni 2011. )
Damir Blažević (23. travanj 2009. – 24. travanj 2011. )
Stanko Čosić (23. travanj 2009. – 25. travanj 2011. )
Damir Blažević (23. travanj 2009. – 26. travanj 2011. )
Damir Ljutić (23. travanj 2009. – 27. travanj 2011. )
Azra Suljić (23. travanj 2009. – 28. travanj 2011. )
Tihomil Matković (23. travanj 2009. – 27. travanj 2011. )
Luka Korlaet (23. travanj 2009. – 28. travanj 2011. )
Voditelj savjeta nakladništva
Roman Šilje (29. studeni 2009. – 30. studeni 2011. )
Savjet nakladništva
Dubravko Bačić (29. studeni 2009. – 30. studeni 2011. )
Damir Gamulin (29. studeni 2009. – 30. studeni 2011. )
Tomislav Pavelić (29. studeni 2009. – 30. studeni 2011. )
Mia Roth Čerina (29. studeni 2009. – 30. studeni 2011. )
Jelena Zanchi (29. studeni 2009. – 30. studeni 2011. )
Maja Furlan Zimmermann (29. studeni 2009. – 30. studeni 2011. )
Voditelj stručnog savjeta
Vanja Ilić (29. studeni 2009. – 30. studeni 2011. )
Stručni savjet
Karin Šerman (29. studeni 2009. – 30. studeni 2011. )
Andrej Uchytil (29. studeni 2009. – 30. studeni 2011. )
Petar Mišković (29. studeni 2009. – 30. studeni 2011. )
Miroslav Geng (29. studeni 2009. – 30. studeni 2011. )
Silvije Novak (29. studeni 2009. – 30. studeni 2011. )
Dario Gabrić (29. studeni 2009. – 30. studeni 2011. )
Predsjednik suda časti
Ljubomir Miščević (29. studeni 2009. – 30. studeni 2011. )
Sud časti
Sonja Tadej (29. studeni 2009. – 30. studeni 2011. )
Slobodan Vuković (29. studeni 2009. – 30. studeni 2011. )
Odbor kontrole
Darko Anton Franceshi (29. studeni 2009. – 30. studeni 2011. )
Nana Palinić (29. studeni 2009. – 30. studeni 2011. )
Marina Šojat (29. studeni 2009. – 30. studeni 2011. )