Tijela UHA-e
20. rujan 2003. – 01. prosinac 2007.
datum/vrijeme
01.12.2007.

Predsjednik/ca UHA-eSaša Randić
1. dopredsjednik UHA-e
Helena Njirić (20. rujan 2003. – 15. listopad 2005. )
Miljenko Bernfest (15. listopad 2005. – 28. srpanj 2007. )
2. dopredsjednik UHA-e
Goran Rako

Član predsjedništva
Nenad Kondža
Silvije Novak
Miljenko Bernfest
Hrvoje Hrabak
Krunoslav Ivanišin
Marko Milas
Dinka Pavelić
Dražen Pejković
Borot Petanjek
Krunoslav Šmit
Ivo vojnović
Nevenka Vuković Varga
Željka Jurković
Tatjana Basar
Alma Cvitan Matticchio
Hrvoje Giaconi
Damir Ljutić
Maja Furlan Zimmermann
Voditelj savjeta nakladništva
Miljenko Bernfest (20. rujan 2003. – 15. listopad 2005. )
Savjet nakladništva
Hildegard Auf Franić (15. listopad 2005. – 01. prosinac 2007. )
Slavko Dakić (15. listopad 2005. – 01. prosinac 2007. )
Nenad Kondža (15. listopad 2005. – 01. prosinac 2007. )
Vedran Mimica (15. listopad 2005. – 01. prosinac 2007. )
Janislav Šaban (15. listopad 2005. – 01. prosinac 2007. )
Karin Šerman (15. listopad 2005. – 01. prosinac 2007. )
Voditelj stručnog savjeta
Goran Rako
Stručni savjet
Marko Dabrović (14. prosinac 2005. – 01. prosinac 2007. )
Ivana Ergić
Mladen Jošić
Sabina Majdandžić
Tomislav Petrinjak
Nikola Popić
Predsjednik suda časti
Hrvoje Giaconi
Sud časti
Damir Rako (20. rujan 2003. – 15. listopad 2005. )
Saša Begović (20. rujan 2003. – 15. listopad 2005. )
Odbor kontrole
Željko Andraši
Silvio Bašić (20. rujan 2003. – 15. listopad 2005. )
Dina Ožić Bašić