Tijela UHA-e
1999. – 20. rujan 2003.
datum/vrijeme
20.09.2003.

Predsjednik/ca UHA-eNenad Fabijanić
1. dopredsjednik UHA-e
Saša Randić
Član predsjedništva
Jasna Nosso
Mira Tadej Crnković
Boris Duplančić
Dario Gabrić
Mirjana Goršić
Jadranka Grgan Makovec
Zlatko Hanžek
Berislav Iskra
Jurica Jelavić
Nenad Kondža
Tomislav Krajina
Vesna Mikić
Hrvoje Njirić
Miroslav Pavlinić
Nikola Polak
Edvin Šmit
Idis Turato
Matko Vetma
Marija Čačić
Voditelj stručnog savjeta
Dražen Juračić
Tomislav Petrinjak
Stručni savjet
Nikola Bašić (06. listopad 2001. – 20. rujan 2003. )
Ante Kuzmanić (06. listopad 2001. – 20. rujan 2003. )
Eligio Legović (06. listopad 2001. – 20. rujan 2003. )
Boris Magaš (06. listopad 2001. – 20. rujan 2003. )
Sabina Majdandžić (06. listopad 2001. – 20. rujan 2003. )
Hrvoje Njirić (06. listopad 2001. – 20. rujan 2003. )
Predsjednik suda časti
Helena Knifić Schaps (06. listopad 2001. – 20. rujan 2003. )
Sud časti
Neda Cilinger
Miroslav Geng
Odbor kontrole
Darko Manestar
Silvijo Bašić
Dragutin Kapun
2. dopredsjednik UHA-e
Dražen Juračić (1999. – 04. srpanj 2002. )

Tomislav Petrinjak (04. srpanj 2002. – 20. rujan 2003. )