Tijela UHA-e
10. prosinac 2011. – 14. prosinac 2013.
datum/vrijeme
14.12.2013.

Predsjednik/ca UHA-eHrvoje Hrabak
1. dopredsjednik UHA-e
Dubravko Bačić (10. prosinac 2011. – 08. prosinac 2013. )
2. dopredsjednik UHA-e
Silvio Bašić (10. prosinac 2011. – 10. prosinac 2013. )

Voditelj savjeta nakladništva
Dubravko Bačić (10. prosinac 2011. – 10. prosinac 2013. )